Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!

nie teraz nie, dziękuję
0
Koszyk jest pusty

Dom i ogród

Zanim przystąpisz do pielęgnacji trawnika, tworzenia rabat kwiatowych czy przycinania żywopłotu wybierz odpowiedni sprzęt ogrodniczy. Tak się składa, że w ofercie sklepu Robiko czekają na Ciebie profesjonalne narzędzia i akcesoria cenionych w branży producentów, w tym: Dedra, Makita, Acar, Hikoki i wielu innych. Pozwolą Ci zadbać o przydomowy teren zielony o dowolnej powierzchni, działkę rekreacyjną czy rośliny ogrodowe. Proponujemy opryskiwacze, pilarki łańcuchowe, kosy i podkaszarki, pompy zanurzeniowe do wody itp.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby stworzyć wymarzoną aranżację ogrodu. Starannie wyselekcjonowane narzędzia i akcesoria umożliwiają wydajną i bezpieczną pracę w niemal każdych warunkach. Pozwalają na sprawne i bezproblemowe wykonywanie koniecznych prac pielęgnacyjnych, takich jak: koszenie trawnika, zbieranie liści, przycinanie krzewów, kopanie ziemi czy przygotowywanie ścieżek na działce. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe w sklepie Robiko

Nie wiesz, jak sprzęt wybrać do swojego ogrodu? Podkaszarki sprawdzą się podczas przycinania brzegów trawnika, znajdującego się tuż przy rabatach. Pilarki łańcuchowe wykorzystywane są do cięcia gałęzi i przygotowywania drewna na opał. Natomiast opryskiwacze służą do podlewania lub nawożenia roślin. To jednak nie wszystko! Oferujemy także akumulatorowe, elektryczne oraz spalinowe kosiarki do trawy, agregaty prądotwórcze, rozdrabniarki do gałęzi, nożyce do żywopłotu i wiele innych niezbędnych narzędzi ogrodowych.

Prace na działce, rabatach kwiatowych czy w sadzie nie mogą się obyć bez specjalistycznego sprzętu, który zdecydowanie ułatwia i przyspiesza nawet najbardziej żmudne czynności. Dzięki temu możesz bez wysiłku zadbać o porządek w ogrodzie czy pielęgnację roślin. Wystarczy skorzystać w naszej oferty, w której czeka na Ciebie szeroki wybór narzędzi i akcesoriów najlepszych marek, takich jak PRO, FOGO, Armytek itp. Nasi fachowcy służą pomocą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

div id="copyright"> Centrum Elektronarzędzi | ul. Wojciechowska 54, 20-704 Lublin | NIP: 7161427581 | REGON: 060357681