Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!

nie teraz nie, dziękuję
0
Koszyk jest pusty

Targi AGRO-PARK Lublin 2024

XVI edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się na terenie Targów Lublin w dniach 10-11 lutego 2024 roku. 

DATA WYDARZENIA

SOBOTA    - 10 lutego 2024, godz. 9.00 – 17.00      
NIEDZIELA - 11 lutego 2024, godz. 9.00 – 17.00     

BILETY

Bilet wstępu na wydarzenie w cenie 10 zł, dostępny w kasie podczas trwania Targów.
Dzieci do lat 6 - obowiązuje bilet bezpłatny.

KARTY PARKINGOWE

Parking na terenie Targów Lublin jest bezpłatny dla uczestników wydarzenia. 

MIEJSCE WYDARZENIA

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11

20-406 Lublin 

 

Agro-Park  to nie tylko wydarzenie regionalne - to jedno z najważniejszych spotkań o tym charakterze w Polsce. Tegoroczna edycja kolejny raz zapowiada się rekordowo pod względem powierzchni wystawienniczej oraz ilością prezentujących się wystawców. Ponad 15 000 m2 powierzchni po brzegi wypełnione sprzętem i rozwiązaniami dla rolnictwa to znak rozpoznawczy Targów organizowanych w centrum Lublina.

AGRO-PARK  to przestrzeń gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, to bardzo długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Tegoroczna edycja będzie już XVI- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch- W trakcie targów zostaną zaprezentowane najnowsze produkty i technologie rolnicze. To doskonała okazja dla przedsiębiorców i pasjonatów rolnictwa, aby poznać innowacje, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność produkcji.

AGRO-PARK to wydarzenie skierowane do całej branży rolniczej, rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych.

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów. Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi to przede wszystkim biznesowe spotkanie, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom.

W tym roku nowością będzie strefa części i narzędzi, którą z przyjemnością reprezentować będzie nasza firma ROBIKO Centrum Narzędzi. Powróci również konkurs dla zwiedzających z pulą nagród 100 tysięcy. Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 63, na którym zaprezentowane będą najlepsze elektronarzędzia topowych producentów tj. Makita, Hikoki, Bosch i wiele innych.