0
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Zestawy narzędzi i elektronarzędzi

Producenci

Produkty

Zależy Ci na wygodnej, mobilnej pracy bez obaw o długość kabla czy dostęp do gniazdka elektrycznego? Postaw na kompleksowy zestaw elektronarzędzi na akumulator, które pochodzą od sprawdzonych producentów w branży, takich jak: Makita, Dedra, DeWalt oraz Hikoki. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb znajdziesz tutaj:

Zapewniają szybkość ładowania, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz długi czas pracy. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Doskonale sprawdzą się podczas remontu mieszkania czy budowy domu.

Zestaw narzędzi na akumulator

Nie wiesz, od czego zacząć kompletowanie swoich narzędzi warsztatowych? Postaw na gotowe i uniwersalne zestawy do prostych remontów czy napraw. Możesz je przechowywać i przenosić w wygodnej oraz bezpiecznej walizce lub kufrze. Wiertarko-wkrętarka ułatwi Ci przytwierdzenie do ściany pojedynczej półki. Na precyzyjne cięcie metali pozwoli Ci szlifierka kątowa. A akumulatorowy klucz udarowy odkręci nawet najmocniej przytwierdzone śrubki i nakrętki.

Na szczególną uwagę zasługują elektronarzędzia Makita o znakomitych parametrach technicznych. Do zestawu dołączone zostały oryginalne baterie o wydłużonym czasie pracy i wskaźniku poziomu naładowania, inteligentna ładowarka kontrolująca bieżące napięcie i temperaturę, a także pojemna walizka systemowa. Możesz liczyć na kompleksowe wyposażenie swojego garażu.

Zestawy elektronarzędzi Makita, Dedra, DeWalt i wielu innych

Polecamy praktyczne narzędzia na akumulator, które ułatwiają wykonywanie prac stolarskich, budowlanych lub ślusarskich. Ich ogromną zaletą jest brak konieczności dostępu do prądu. Profesjonalny sprzęt elektryczny to większa wydajność i bezpieczeństwo użytkowania. Znajduje zastosowanie zarówno w wielu różnych branżach, jak również prywatnych domach. Z intuicyjną obsługą poradzi sobie każdy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.